Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Lubaniu

Kolorowy pasek

Osoby do kontaktu z klientami

Siedziba Spółki

ul. Bankowa 8, 59-800 Lubań

fax: 75 671 12 21

Zarząd Spółki

Michał Turkiewicz

tel.: 75 671 12 25; e-mail: michal.turkiewicz@zgiukluban.pl

Biuro Obsługi Interesanta

Dorota Bednarska

tel.: 75 671 12 20; e-mail: dorota.bednarska@zgiukluban.pl

Joanna Moroz

tel.: 75 671 12 22; e-mail: joanna.moroz@zgiukluban.pl lub sekretariat@zgiukluban.pl

Dział organizacyjny – kadry

Aneta Kozaczuk – Kierownik Działu

tel.: 75 671 12 24; e-mail: aneta.kozaczuk@zgiukluban.pl

Magdalena Torba

tel.: 75 671 12 25; e-mail: magdalena.torba@zgiukluban.pl

Dział Ekonomiczno-Księgowy

Edyta Dziechciarz – Dyrektor ds. Ekonomicznych – Główny Księgowy

tel.: 75 671 12 28; e-mail: edyta.dziechciarz@zgiukluban.pl

Anna Pietrzak – Zasępca Gł. księgowego

tel. 75 671 12 29; e-mail: anna.pietrzak@zgiukluban.pl

Wiolletta Markowska-Grzesiak

tel.: 75 671 12 31; e-mail: wiolletta.markowska-grzesiak@zgiukluban.pl

Natalia Misiewicz

tel.: 75 671 12 30; e-mail: natalia.misiewicz@zgiukluban.pl

Kasa

Magdalena Dudkiewicz

tel.: 75 671 12 32; e-mail: magdalena.dudkiewicz@zgiukluban.pl

Pion Techniczno – Eksploatacyjny ul. Lwówecka 8, 59-800 Lubań

Wydział Transportu, Logistyki i Zaopatrzenia

fax: 75 671 12 40; e-mail: uslugi@zgiukluban.pl

Wojciech Sandecki – Kierownik Wydziału

tel.: 75 671 12 44; e-mail: wojciech.sandecki@zgiukluban.pl

Karolina Oskierko – Inspektor ds. transportu

tel.: 75 671 12 45; e-mail: karolina.oskierko@zgiukluban.pl

Joanna Czułkowska - St. Referent ds. logistyki i umów

tel.: 75 671 12 43; e-mail: joanna.czułkowska@zgiukluban.pl

Wydział Oczyszczania i Zieleni

Dawid Śliwiński– Kierownik Wydziału

tel. 75 671 12 42; fax 75 671 12 40; e-mail: dawid.sliwinski@zgiukluban.pl lub zielen@zgiukluban.pl

Wydział Usług Pogrzebowych

ul. Wrocławska 21, Lubań

fax: 75 671 12 70; e-mail: zup@zgiukluban.pl

Dominika Korsak – Kierownik Wydziału Usług Pogrzebowych

tel.: 75 671 12 71; e-mail: dominika.korsak@zgiukluban.pl

Karina Chłąd - St. Referent ds. Usług Pogrzebowych

tel.: 75 671 12 72; e-mail: karina.chlad@zgiukluban.pl

Ewelina Grabowska - St. Referent ds. Usług Pogrzebowych

tel. 75 671 12 73, e-mail: ewelina.grabowska@zgiukluban.pl

Wydział Centrum Utylizacji Odpadów

– Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów

ul. Bazaltowa 1, Lubań

fax 75 671 12 50; cuo@zgiukluban.pl

Paweł Drobnicki – Kierownik Wydziału CUO

tel.: 75 671 12 51; e-mail: pawel.drobnicki@zgiukluban.pl

Damiana Fedczak – Zastępca Kierownika Wydziału

tel.: 75 671 12 53; e-mail: damiana.fedczak@zgiukluban.pl

Paulina Urban – Referent

tel.: 75 671 12 53; e-mail: paulina.urban@zgiukluban.pl

Michał Adamski - St. Inspektor

tel.: 75 671 12 52; e-mail: michal.adamski@zgiukluban.pl

Wydział Rozwoju, Inwestycji i Zamówień Publicznych

ul. Bazaltowa 1, Lubań

Piotr Browarczyk – Kierownik Wydziału

tel.: 75 671 12 54; e-mail: p.browarczyk@zgiukluban.pl

Magdalena Siedlecka – Inspektor

tel. 75 671 12 55; e-mail: magdalena.siedlecka@zgiukluban.pl

fax: 75 671 12 50

Metadane

Źródło informacji:Aneta Kozaczuk
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Aneta Kozaczuk
Data wprowadzenia:2015-11-17 14:19:10
Opublikował:Aneta Kozaczuk
Data publikacji:2015-11-17 14:30:29
Ostatnia zmiana:2016-05-04 10:50:15
Ilość wyświetleń:3828

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij